یادداشتی خودمونی

اسفند ۰۵, ۱۳۹۴ 8 نظر توسط

با وجود اینکه فصل زمستونه ولی حال و هوای این روزهای شهر واقعاٌ گرمه، اگه تو این ایام انتخابات از هر گوشه شهر رد بشی کلی پیر و جووون رو می بینی که با شور و حالی خاص دارن برای یکی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی تبلیغ می کنند. خوب چی از این بهتر؟ یه هفته خیلیا بی خیال غم و غصه های روزمره می شن و میرن توی ستاد این و اون، خیلی ها هم هستن که اگه تو این ایام پای صحبتاشون بشینی در کمال تعجب می بینی برا خودش یه پا مفسر سیاسیه.! اینم خیلی خوبه، ولی ما بیلندی ها که از قدیم به دارالمومنین معروف بودیم یه نقطه ضعف خیلی بزرگ داریم، دوشنبه شب برای اولین بار بود که اومدم مهدیه پای صحبت یکی از کاندیدا ها بشینم و حرفاشو گوش کنم ولی چشمتون روز بد نبینه، طرف تا اومد سخنرانی کنه یه عده از همین دوستان هم دهی بلند شدن و با شعارهای خاص یه چند دقیقه مجلس رو به هم ریختن. به نظرم کار درستی نیست، چرا ما نمی زاریم یه کاندیدای مجلس بیاد صحبت کنه و ما در آخر صحبتاش در کمال آرامش ازش سوال کنیم؟ چرا فکر می کنیم که اگه ما با کسی مخالف بودیم بقیه هم مخالفن؟ اختلاف سلیقه همه جا هست که اتفاقاٌ خیلی هم خوبه و موجب پیشرفت می شه ولی دوستان خواننده هر کدوم از این کاندیدا های محترم که میان به بیلند بزرگ برای سخنرانی همشون به عظمت این روستا و خوش نامی اش ایمان دارن. دوستان فردای هفت اسفند یکی از همین عزیزان می خواد بشه نماینده شهرمون، واقعاٌ با شعار دادن علیه اونا بعداٌ ما انتظار داریم برای بیلند هم همون خدمتی رو انجام بده که برای سایر جاها انجام میده؟ پس بیایید در این چند روز باقیمانده تا انتخابات با رعایت اخلاق برای همه ی عزیزانی که خود را در معرض نقد جامعه قرار داده اند، موجبات دلخوری کسی را خدای نکرده فراهم نکنیم تا بتوانیم در کمال آرامش انتخابات و  برگزار کنیم و پیگیر فردایی آباد تر برای شهر و روستای خود باشیم.

علی باقری

دسته بندی : آخرین اخبار
برچسب ها :

درباره نویسنده

نویسنده هنوز هیچ اطلاعاتی به پروفایلش اضافه نکرده است.

8 پاسخ to “یادداشتی خودمونی”

 1. منقم گمنام says:

  آقای مدیر سایت خیلی هم خوب کاری کردند . چون هر وقت بیلندی مثل دکتر ثابتی هست چه لزومی داره غریبه تو شهرمون بیاد.

 2. منقم گمنام says:

  از همون باغسیایی ها یاد نمیگیرید که نه گذاشتن کسی ستاد بزن تو شهرشون نه کسی سخنرانی کنه.خاک بر سرتون

 3. منقم گمنام says:

  ایولا بیلندی با غیرت که نگذاشتن فساد شهرمون بگیره و نگذاشتن غریبه بیاد تو شهرمون سخنرانی کنه.و مرگ بر اون خائنان

  • محسن صادقی مقدم says:

   واقعا براتون متاسفم با این سطح فکری که دارید , یکم بیشتر به حرفایی که میزنید فکر کنید

 4. متاسف says:

  فقط می توان گفت متاسفم متاسفیم چقدر سطح فکر ژایین تاکی تاکی ماباید اسیر این تفکرات غلط باشیم واقعا متاسفم

 5. حیرت زده says:

  چرا باید این قدر سطح فکر پاین باشد ؟ مقایسه بیلند وباغسیاه مقایسه دکتر رجایی با آقای حجت ثابتی اگر لحظه درست بیندیشید متوجه خواهید شد که چقدر دراشتباهید اهالی باغسیاه حداقل ۱۰درصد به رای آوردن آقای رجایی امیدوار بودند آن وقت اگر ما ۱درصد به رای آوردن آقای ثابتی امید واربودیم واقعا در اشتباه بزرگی بوده ایم وکوته فکری کرده ایم چرا که آقای رجایی دارای سابقه سیاسی واجتماعی می باشد اما آقای ثابتی چه ؟ نه سابقه سیاسی ونه سابقه اجتماعی حتی ایشان در محافل عمومی بیلند هیچگاه دیده نشده اند آنوقت چرا ماباید ۱ درصد به رای آوردن ایشان امید وارباشیم چرا باید به کاندیده هایی که از وجه قابل توجهی برخوردارند توجه نکنیم مگر خدای نکرده ………………….

 6. حاجی گرینوف says:

  دوستان حرفهای زشت نزنند . آقای بنائی توسط مردک انتخاب شده ببینیم چه می شود . ولی ناگفته نماند که آقای رجایی هم کم کاری کرد و گفته : من تازه فهمیده ام باید چکار کنم و آشنا شده ام با مجلس ؟ اگر یک بچه دبستان یکسال بفرصتی مجلس آخر سوال ازش بپرسی جلسه علنی و غیر علنی و استیضاح و … چیست دسته پا شکسته جواب می دهد ولی این حرف آقای رجایی حرف درستی نبود .

پاسخ دهید