کلنگ زنی مجتمع آب رسانی بیلند، مخزن ۵۰۰ متر مکعبی

شهریور ۰۴, ۱۳۹۷ بدون نظر توسط

با حضور مسئولین محترم شهرستان کلنگ مجتمع آب رسانی بیلند جهت احداث منبع ۵۰۰ متر مکعبی به زمین زده شد.

در این مراسم که آقای بنایی نماینده محترم شهرستان، آقای جعفری سرپرست فرمانداری، رضایی بخشدار بخش مرکززی ، فخار سرپرست آبفای روستایی گناباد و تعدادی دیگر از مسئولین و همچنین دو تن از اعضای شورای اسلامی بیلند حضور داشتند اعلام شد اعتبار ابلاغی این پروژه ۵۰۰ میلیون تومان می باشد.

 

حاشیه:

قبلا از اینکه کلنگی زده شود بحث بر روی چگونگی واگذاری این زمین به آبفای روستایی بالا گرفت و در حالی که اعضای شورای اسلامی اصرار به پرداخت هزینه زمین به شورا را داشتند اما در مقابل برخی مسئولین اصرار به واگذاری رایگان زمین داشتند تا جایی که یکی از مسئولین حاضر پیگیری نماینده شهرستان برای ابلاغ اعتبار ۵۰۰ میلیونی برای این پروژه را بسیار با ارزش و واگذاری این زمین را بی ارزش خواند و با لحنی تحقیر آمیز گفت این زمین ۱۰۰ میلون هم نمی ارزد و حتی گفت خود مردم نمیخواهند و برویم  . که در نهایت با پادرمیانی نماینده محترم مقرر شد قیمت زمین کارشناسی و هزینه آن پرداخت شود.

همه این بحث ها در حالی  صورت گرفت که آبفا زمینی به مساحت تقریبی ۲۰۰۰ متر مربع دقیقا در کنار همین مکان در اختیار دارد و نفهمیدیم چرا اصرار به احداث این مخزن در همین زمین داشتند و همچنین تامین آب بیلند وظیفه آبفای روستایی بوده و نباید برای انجام این وظیفه درخواست امتیازی از مردم بیلند داشته باشند.

همچنین در این مراسم صحبت از پیگیری وگذاری زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر به آبفا در کنار قنات بیلند بود که البته با توجه به تحقیقاتی که کردیم زمین مذکور وقف اولاد بوده و اکنون بالغ بر چندصد نفر مالک دارد و خوشبختانه هماهنگی این همه مالک کار ساده ای نیست.

 

دسته بندی : آخرین اخبار
برچسب ها :

درباره نویسنده

نویسنده هنوز هیچ اطلاعاتی به پروفایلش اضافه نکرده است.
بدون پاسخ به “کلنگ زنی مجتمع آب رسانی بیلند، مخزن ۵۰۰ متر مکعبی”

پاسخ دهید