چرا از سخنرانی فرماندار گناباد در مراسم عید فطر استفاده نکردیم؟!

خرداد ۲۷, ۱۳۹۷ بدون نظر توسط

در ابتدا جا دارد عرض خسته نباشید و تشکر داشته باشیم خدمت همه عزیزانی که ا زچند ماه پیش پیگیری های لازم برای برگزاری مراسم نماز عید فطر را در بیلند انجام دادند و توانستند این مهم را به سرانجام برسانند. چه تیم فکری و هماهنگ کننده این ماجرا و چه تیم اجرایی که حتی شب قبل از مراسم تا صبح مشغول آماده کردن محل برگزاری مراسم بودند.انصافا هم این مراسم بسیار عالی برگزار گردید.
اما نکته ای را لازم دیدیم خدمت عزیزان برگزار کننده مراسم عرض کنیم. آن هم استفاده درست سیاسی از این مراسم.
همانطور که امام جمعه شهرستان در خطبه های نماز عید فطر در بیلند نه تنها استفاده سیاسی از اینگونه تجمعات را بد نمی داند که به این مورد توصیه هم می کند. حجت الاسلام صادقی حضور مردم در مجالس اینچنینی را عاملی برای اثبات مردم و پیشبرد اهداف مردم بیلند عنوان میکند. ایشان ضمن اشاره به پیگیری های فرماندار و همکاران ایشان و سایر مسئولین در زمینه ارتقاء بیلند ، اتحاد مردم را عاملی برای شناخته شدن بیلند به عنوان نقطه شهری معرفی می کند.
بنابراین برگزاری این مراسم یک بعد سیاسی هم دارد که از این بابت و به خاطر دعوت از امام جمعه و فرماندار شهرستان باید به دوستان برگزار کننده این مراسم دست مریزاد گفت. چرا که با وجود تعدد این مراسم در نقاط مختلف شهرستان (به خصوص مرکز شهرستان) حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان در این مراسم از اهمیت بالایی برای بیلند برخوردار بود.
اما ای کاش استفاده بهتری از این قابلیت میشد و برنامه ریزی صورت می گرفت و تمهیداتی اندیشیده میشد تا مردم بتوانند از سخنرانی فرماندار محترم شهرستان هم حتی اگر شده در حد چند دقیقه استفاده کنند و مردم از زبان خود فرماندار هم پیگیری مهمترین خواسته خود یعنی ارتقاء به شهر را میشنیدند.

مطمئنا از نظر سیاسی هم که شده سخنرانی مقام اول اجرایی شهرستان در بیلند آن هم در اینچنین مراسمی تاثیرات مثبتی می توانست داشته باشد که متاسفانه برنامه ریزی درستی در این زمینه صورت نگرفته بود .

 

 

 

دسته بندی : آخرین اخبار
برچسب ها :

درباره نویسنده

نویسنده هنوز هیچ اطلاعاتی به پروفایلش اضافه نکرده است.
بدون پاسخ به “چرا از سخنرانی فرماندار گناباد در مراسم عید فطر استفاده نکردیم؟!”

پاسخ دهید