نبی پور فرماندار گناباد شد

مهر ۰۲, ۱۳۹۴ 4 نظر توسط

مراسم معارفه محمدعلی نبی پورفرماندار جدید گناباد روز دوشنبه ششم مهرماه ساعت ۹ صبح با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در محل فرمانداری گناباد برگزار می شود.
محمدعلی نبی‎پور متولد و بزرگ شده گناباد می باشد که تحصیلات ابتدایی را در گناباد سپری کرده است. وی لیسانس و فوق لیسانس علوم سیاسی و دانشجوی دکتری علوم سیاسی گرایش مسائل ایران می باشد.

نبی‎پور کارمند رسمی وزارت کشور بوده و از سوابق اجرایی وی می توان به مدیر کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات استانداری خراسان جنوبی، سرپرست فرمانداری شهرستان سرایان، بخشدار سرایان، کارشناس امور سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی با مسئولیت کمیته انتصابات، کارشناس تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی، کارشناس مرکز اسناد نهاد ریاست جمهوری اشاره کرد.
وی سابقه ده سال تدریس در دانشگاه و تالیف کتاب (کتاب انتخابات در ایران-قوانین و شیوه نامه اجرایی) مقالات منتشر شده در نشریات تخصصی و روزنامه های سراسری را دارا می باشد.

دسته بندی : آخرین اخبار
برچسب ها :

درباره نویسنده

نویسنده هنوز هیچ اطلاعاتی به پروفایلش اضافه نکرده است.

4 پاسخ to “نبی پور فرماندار گناباد شد”

 1. مهدی says:

  امیدوارم بتواند دراین سمت خطیر موثر باشد هر چند که فرماندار سمت تشریفاتی است وقدرت اجرا در دست نماینده است که از ایشان هم ظاهرا بخاری بلند نمی شود

 2. ناشناس says:

  سلام. نباید و درست نیست به بهانه فرماندار، عملکرد نماینده را مورد انتقاد قرارداد. به هر حال هر کس در حیطه خود وظایفی دارد که موظف است به آن عمل کند و این شامل حال فرماندار هم میشود.

 3. محمد says:

  سلام
  خسته نباشيد چرا روزنامه ها به روز نمي شود همون ۱ مهر ۹۴ مونده

 4. حسن says:

  دکمه ctrl + F5 روی صفحه اصلی سایت بزنید درست میشه .

  چرا ایشون که گنابادی هستن من شنیدم میگن غیر بومی فرماندار شده . . .
  مردم دنبال بهانه اند ها به جای اصل کاریا

پاسخ دهید