مشکلی به نام حمل و نقل عمومی با سابقه ای بیست ساله در بیلند و باغ آسیا

شهریور ۲۵, ۱۳۹۷ بدون نظر توسط

امروز برگه ای که ملبغ کرایه روی ان نوشته شده بود در داخل مینی بوس خط بیلند – باغ اسیا – گناباد توجهم را به خودش جلب کرد و همین باعث شروع صحبت درمورد وضعیت این خط با راننده این مینی بوس شد.
گویا راننده هم با من هم نظر بود که کدام مسافر میتواند دقیقا ۹۲۰ تومان کرایه بدهد و یا کدام راننده میتواند این همه پول خرد گیربیاورد برای پس دادن الباقی پول مسافر و اینکه احتمالا مسئول محترمی که این کرایه را تعیین کرده تاحالا از وسایل نقلیه عمومی استفاده نکرده تا شاهد جر و بحث مسافر و راننده بر سر باقی پول باشد. البته این راننده گرامی گفت من کرایه را همیشه به پایین رند میکنم و ۹۰۰ تومان دریافت میکنم ولی باز هم همیشه باید دنبال پول خرد باشم.
با توجه به ذهنیت و تجربه ای که از وضعیت اشفته انتقال مسافران به خصوص دانش اموزان و بی نظم بودن این خط از چند سال پیش داشتم از این راننده محترم در مورد تاثیر اضافه شدن چند دستگاه تاکسی به این خط سوال کردم که متوجه شدم نه تنها وضع بهتر نشده که با توجه به عدم نظارت بر کار این تاکسی ها و همچنین مینی بوسها هنوزهم نظمی حاکم نشده و به قول این راننده محترم برخی اوقات همه تاکسی و مینی بوس کار میکنند و برخی اوقات هیچ وسیله ای برای انتقال مسافران وجود ندارد.

به نظر می رسد مشکل خط بیلند – باغ اسیا – گناباد کمبود وسیله نقلیه نیست بلکه عدم نظارت مسئولین است.
با توجه به اینکه بیش از بیست سال است که این مشکل وجود دارد پیشنهاد میشود مسئولین محترم شهرستان ترتیبی اتخاذ کنند تا چند دستگاه اتوبوس کار انتفال مسافران روستاهای بیلند ,باغ اسیا, مند, وحتی دلویی و خیبری و قوژد را بر عهدا بگیرند تا مردم حداقل از بابت حمل و نقل خیالی اسوده داشته باشند. همچنین میتوان داخل شهر گناباد را نیز با این شیوه تحت پوشش قرار داد.

دسته بندی : آخرین اخبار
برچسب ها :

درباره نویسنده

نویسنده هنوز هیچ اطلاعاتی به پروفایلش اضافه نکرده است.
بدون پاسخ به “مشکلی به نام حمل و نقل عمومی با سابقه ای بیست ساله در بیلند و باغ آسیا”

پاسخ دهید