تهیه و توزیع سبد حمایتی بین نیازمندان به مناسبت نیمه شعبان ( طرح مهر مهدوی)

اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۷ بدون نظر توسط

با کمک تعدادی از خیرین همزمان با نیمه شعبان و ولادت امام زمان(عج) تعداد دو عدد گوسفند ذبح و علاوه بر آن مقداری گوشت تهیه و در قالب طرح مهر مهدوی بین نیازمندان توزیع گردید که گزارش کامل آن در ادامه آمده است.

با تشکر از آقای احمد سفری که زحمت جمع آوری کمک ها رو کشیدند و همچنین هماهنگی های لازم رو انجام دادند. گزارش زیر نیز توسط ایشان تنظیم و ارسال شده است.

باسلام و احترام

☸پیرو پیام های قبلی در خصوص پیشنهاد برخی دوستان مبنی بر مساعت و کمک خیرین جهت تهیه سبد حمایتی ( طرح مهر مهدوی) گزارش نهایی مشارکت مردمی در این طرح بشرح ذیل به استحضار مردم شریف بیلند می رسد.

۱ – با همکاری و همراهی خیرین عزیز دو گوسفند زنده به ارزش تقریبی ۳ میلیون تومان جهت اجرای این طرح اهدا و همانگونه که در اطلاعیه اولیه ذکر گردیده بود در شب نیمه شعبان به میمنت و مبارکی میلاد امام زمان (عج) ذبح گردید.

۲ – از محل واریزی به شماره حساب اعلام شده و همچنین کمک های نقدی مردم عزیز مبلغ ۹۱۶ هزار تومان جمع آوری که با این مبلغ نیز گوشت گوسفند خریداری گردید.

۳ – روز نیمه شعبان گوشت گوسفند های اهدایی و همچنین گوشت های خریداری شده بسته بندی و بین افراد مستحق شناسایی شده توزیع گردید.

۴- در طی یک هفته اجرای این طرح قریب به ۴ میلیون تومان کمک مردمی جمع آوری و ۱۷۰ خانوار از این طرح بهرمند گردیدند.

۵- سلامتی، سعادت، بهروزی و برآوردن شده نیات همه بانیان عزیز را از خداوند متعال آرزومندیم و جهت همه افرادی هم که در طی یک دو روز اخیر در ذبح، بسته بندی و توزیع گوشت ها همکاری کردند آرزوی قبولی اعمال و توفیق روز افزون را از خداوند متعال خواستاریم

✳📢با عنایت به پیگیری برخی همشهریان جهت مشارکت و مساعدت و از طرفی اتمام این طرح از کلیه همشهریان عزیز خواهشمندم به شماره کارت و حساب اعلام شده دیگر واریزی صورت نپذیرد. و انشاا… در طرح های آینده توفیق مشارکت نصیب خواهد گردید.

 

دسته بندی : آخرین اخبار
برچسب ها :

درباره نویسنده

نویسنده هنوز هیچ اطلاعاتی به پروفایلش اضافه نکرده است.
بدون پاسخ به “تهیه و توزیع سبد حمایتی بین نیازمندان به مناسبت نیمه شعبان ( طرح مهر مهدوی)”

پاسخ دهید