برگزاری دهمین جلسه برنامه ریزی اجتماع بزرگ مردم بیلند و برگزاری نماز مشترک عید سعید فطر

خرداد ۱۹, ۱۳۹۷ بدون نظر توسط

🔆🔅اجتماع عظیم مردم و برگزاری متمرکز نماز عید فطر شکوه همبستگی بیلند🔆🔅

دهمین جلسه برنامه ریزی اجتماع بزرگ مردم بیلند و برگزاری نماز مشترک عید سعید فطر با حضور روحانیون و ائمه جماعات،هیات امنا مساجد و اماکن مذهبی،اعضای شورای اسلامی و فعالین فرهنگی در محل پایگاه مقاومت شهید دستوری بیلند برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقایان حجت الاسلام عقیلی و حجت الاسلام شاهمرادی مطالب مهمی را در خصوص برکات حاصل از اجتماع مسلمانان و همچنین تاثیر آن بر اصلاح و بهبود وضعیت فرهنگی جامعه بیان نمودند.

🔘سپس آقای دستوری گزارشی از جلسات و اقداماتی که تاکنون در این خصوص. صورت گرفته ارائه و سپس حاظرین در جلسه در خصوص چگونگی برگزاری مراسم به بحث و تبادل نظر پرداختند که برخی از مصوبات مهم جلسه بدین شرح می باشد:

۱⃣مقرر گردید نماز گزاران از محل مساجد گلمکان و صاحب الزمان ( سرگود) بصورت گروهی و تکبیر گویان به محل برگزاری نماز حرکت نمایند.

۲⃣مقرر گردید دعای ندبه نیز در روز عید و راس ساعت ۶ صبح قرائت گردد.

۳⃣مقرر گردید نماز عید فطر با اجتماع عظیم مردم خداجوی بیلند راس ساعت ۷ صبح اقامه گردد.

۴⃣به منظور اطمینان خاطر و بهره مندی کامل والدین ، مقرر گردید فاطمیه ( جنب مسجد کتاب ا…) جهت نگهداری و سرگرمی کودکان در طول برگزاری مراسم اختصاص یابد.

۵⃣همچنین در این جلسه مسئولین بخشهای مختلف مراسم از جمله( ایجاد جایگاه،آذین بندی محل مراسم،هماهنگی صوت،پذیرایی چای و صبحانه،انتظامات و امنیت،هماهنگی خرید اقلام مورد نیاز و…) مشخص و مقرر گردید عملیات اجرایی مراسم از روز شنبه شروع گردد.

♻آنچه در این جلسه بیش از همه خود نمایی میکرد حضور پرشور و فعال جوانان و اعلام آمادگی جهت هرگونه همکاری در جهت اجرای هرچه بهتر این مراسم بود که این خود یکی از نقاط قوت بیلند بوده تا چنانچه تصمیم بر انجام اینگونه فعالیت ها گرفته شود تعداد زیادی از مردم و جوانان در صحنه بوده و این خود می تواند مصداقی از توصیه آتش به اختیار رهبری باشد.

امید است با استمرار این گونه اقدامات شاهد افزایش روحیه همکاری و مشارکت جمعی و اعتلای روز افزون بیلند باشیم انشاا…

⭕ستاد مردمی برگزاری مراسمات عمومی و اجتماعی بیلند

دسته بندی : آخرین اخبار
برچسب ها :

درباره نویسنده

نویسنده هنوز هیچ اطلاعاتی به پروفایلش اضافه نکرده است.
بدون پاسخ به “برگزاری دهمین جلسه برنامه ریزی اجتماع بزرگ مردم بیلند و برگزاری نماز مشترک عید سعید فطر”

پاسخ دهید